Hakkımda

 

1955 yılı Kırklareli – Lüleburgaz doğumluyum. Kepirtepe öğretmen okulu ve İstanbul müzik bölümünü bitirdikten sonra, yıllarca müzik öğretmeni olarak görev yaptım. En son çalıştığım Aydın-Kuşadası’nda emekli oldum fakat hayat devam ediyordu. Hayat şartlarından dolayı iş aramam gerekti. Maddi manevi sosyal ihtiyaçlar artıyordu ve emekli maaşım yetersiz kalıyordu.

Patronsuz, Sermayesiz bir iş ararken Metwork Marrketing işiyle tanıştım. 5-6 yıl içerisinde bir kaç farklı network firmasında ara ara çalışmalarım oldu ama bu sektöre olan asıl inancım Huncalife ile başladı. çünkü Huncalife kendi üretim tesisleri olan, güçlü, kurumsal, köklü bir Türk şirketiydi. Ayrıca dsd(doğrudan satış derneği) ‘ne üye tek türk network şirketi olması,  devletten de Turquality belgesine sahip oluşu, cömert kazanç planı, araç kullanma hakkı, miras bırakabilme hakkı , hele hele üyelik ücretinin olmayışı bizleri çok cezbetmişti.

Halen, Türkiye birinciliği olan sponsor hattımız ve grubumuzla heyecan içinde işimize devam ediyoruz. Sizde hayatınızı değiştirmek için hemen harekete geçin. Bizler size destek olmak ve birlikte yürümeye hazırız.

Huncalife Ücretsiz Üyelik

Huncalife Ailesine Katılın, Hayatınızı Değiştirmeye Başlayın..

Makyajdan parfüme, kişisel bakım ürünlerinden cilt bakım ürünlerine kadar 400’den fazla ürün seçeneği ile güzelleşirken kendi işinizin patronu olmak ya da ek kazanç sağlamak ister misiniz?

Şimdi Üye Ol !

Huncalife Temsilcisine ait kişisel bir hesaptır. © Bilal Taşçı 2016 / Designed by Ada Dizayn