Haberler

HUNCALİFE 2018 LİDERLER AKADEMİSİ

2 May Yorum yapılmamış Bilal Taşçı Haberler

Geleneksel Huncalife liderler zirvesi, Antalya Bellis Otel,de yapıldı.27-29 Nisan,da gerçeklesen akademi,büyük coşku icinde gercekleşti. Huncalife en cömert arac verme planı ile dikkatleri üzerine çekti. Yine en cok araç kazandıran ve en genis araç filosuna sahip Türk şirketi oldu.

Huncalife kazandırır…

16 Mar Yorum yapılmamış Bilal Taşçı Haberler

Türkiye’de araba kazanmak için en cömert araba kazanma planı; Huncalife şirketindedir. Ve yine bundan dolayı Türkiye’de halen, en geniş araç filosuna sahip olan şirket,yerli firma Huncalife’dır.

HUNCALİFE LİDERLER ZİRVESİ YAPILDI

6 Şub Yorum yapılmamış Bilal Taşçı Haberler

HUNCALİFE LİDERLER ZİRVESİ  YAPILDI 3-4 Şubat tarihlerin de, Altın lider ve üzeri liderlerin katıldığı yılın ilk zirvesi, İstanbul Florya Crowne Plaza Otel’de yapıldı. Çok büyük coşku ve heyecan içinde gerçekleşen zirvede, Huncalife’ın aynı zaman da,en büyük araç filosuna sahip olan, Türk şirketi olduğu da görüldü.

Huncalife Liderler Zirvesi

6 Oca Yorum yapılmamış Bilal Taşçı Haberler

Huncalife şirketinin, Şubat ayı geleneksel liderler zirvesi, bu yıl;  3-4 Şubat 2017 tarihinde İstanbul / Florya‘da ki Otel CROWNE Plaza‘da gercekleşiyor. Şimdiden heyecanla beklenen zirveye, altın lider ve üzeri TEMSİLCİLER katılıyor.

Sahte kozmetik ürünlerine dikkat.

25 Eyl Yorum yapılmamış Bilal Taşçı Haberler

Sağlıklı HUNCALIFE ürünleri varken, Kanserojen ürünler neden? Sahte ürünler sağlık sorunlarına yol açıyor. Sahte ürünler üzerine Hürriyet Gazetesinin bugünkü yazısını okumanızı rica ediyoruz.  

Huncalife Temsilcisine ait kişisel bir hesaptır. © Bilal Taşçı 2016 / Designed by Ada Dizayn