Başarmanın Sırrı

HUNCALİFE’DA BAŞARMANIN SIRRI…

HuncaLife Temsilcisi olduğunuzda, Zengin ürün yelpazesi içinden kendinizin ve ailenizin ihtiyaçlarını indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz, Keyifli ve güvenli bir ortamda alışveriş yapabilirsiniz,

Ayırdığınız zaman ve emekle orantılı olarak dilerseniz ek gelir elde edebilir, dilerseniz kendi işinizi de kurabilirsiniz,

Bütün bunları yaparken yeni bir çevre edinir, eğlenceli etkinliklere katılabilir ve keşfetmek isteyeceğiniz yerlere gidebilirsiniz.

Başarmak çok kolay Yaşınız, eğitiminiz, daha önceki deneyiminiz ne olursa olsun HuncaLife sistemine dahil olarak başarıya 3 basit adımda ulaşabilirsiniz.

KULLAN , ANLAT , ÖĞRET…

Kullanın: Temsilci özel fiyatlarıyla: sahip olacağınız ürünleri kullanın. Kişisel alımlarınızdan %40 alım kazancı ve artı olarak %24’e varan ek prim kazanın.

Anlatın: Cildinizin dostu bu ürünleri çevrenize tavsiye edin ve kullandırın. Perakende satışlarınızdan %40 artı %24’e varan gelir elde edin.

Öğretin: Ürünleri kullanıp memnun kalan kişilere, HuncaLife iş fırsatını anlatarak, bu kişileri ekibinizin yeni elçileri yapın. Düzenli müşterilerinizi, HuncaLife Temsilcisi yaparak, onlara ek avantajlar sunun. Yaptıklarınızı ve öğrendiklerinizi ekibinizle paylaşın, onların kazanmasını sağlayın. %40 kazancınız dışında Ekibinizin satışlarından %24’e kadar standart prim, %5‐%0,75 arası liderlik primi ve özel seviye ödülleri kazanın. HuncaLife’ın size sunduğu çok katlı pazarlamada başarı, bu kadar basittir!

Bir HuncaLife Temsilcisi olarak, HuncaLife’ ın sunduğu iş fırsatını başkalarına tanıtarak alt ekibinizi kurabilir, kazancınızı kat kat artırabilirsiniz. HuncaLife ürünlerini tanıtırken, aynı zamanda HuncaLife iş fırsatını da sunun. Tahminlerinizin üzerinde ilgi göreceksiniz. iş çevreniz, arkadaşlarınız, akrabalarınız, komşularınız bu fırsatı duymak isteyecektir.

Huncalife Network Marketing işini yapmaya karar verdiyseniz,sizden tek istediğimiz yukarıdaki 3 maddeyi doğru uygulamanızdır…

NOT: Bir Network Marketing şirketinde başarılı olmanın yolu İNANÇ ve SABIR’dan geçer…

Huncalife Temsilcisine ait kişisel bir hesaptır. © Bilal Taşçı 2016 / Designed by Ada Dizayn